Смілянок вчили бути фінансово незалежними

Питання управління фінансами актуальне для людей, які хочуть навчитися контролювати свої витрати, налагодити свої фінансові потоки. Для смілянок таку можливість запропонували відділ молоді та спорту та центр зайнятості. Одним із напрямків діяльності відділу молоді є робота по захисту прав жінок, проведення гендерної політики, тож запросити громадську організацію, як б навчила жінок правильно розподіляти свої доходи і сприяла б фінансовій незалежності не оминули.

Проведенням цих тренінгів займається громадська організація «Український жіночий фонд», яка розгорнула свою діяльність у 7 областях України, головною метою якого є підвищення рівня знань жінок стосовно грошей.

Програма заходів включає роздуми над питаннями оптимізації витрат, складання фінансового плану, шляхи збільшення доходів. Але для початку роботи тренери складають картину того, як жінки оцінюють власні сили та знання у розпорядженні фінансами.

На тренінгу розповідали як ефективно управляти власними фінансами за програмою розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок. Тут вчили як поводитися під час фінансової кризи, як формувати резервний фонд, основи та розуміння що таке депозити, кредити та інші фінансові послуги, а також ефективне працевлаштування. Як мінімум це допоможе жінкам поглибити свої знання про фінансові відносини, підвищити свій рівень доходів, а для деяких стати поштовхом до відкриття своєї справи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *