Сміляни вшанували пам’ять жертв війни 1941-1945рр.

фотоУ День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні сміляни прийшли до Вічного вогню і Меморіалу Слави у міський парк культури та відпочинку.  В урочисто-траурному мітингу взяли участь секретар міської ради Ярослав Березань, перший заступник міського голови Андрій Шовкун, голови ради ветеранів міста й району Микола Якушенко та Сергій Латенко, інші представники органів влади і місцевого самоврядування, трудових колективів, політичних партій, громадськості.  На почесному місці – ветерани війни та праці, фронтовики другої світової.  Саме їм сьогодні найкращі побажання і низький уклін від усіх поколінь.

Поділив спогадами учасник війни Микола Кізюн – один з небагатьох фронтовиків, які нині залишаються в строю.

Щоразу у пам’ятні дні  в урочистих заходах бере участь Тамара Гаєнко. Як і завжди на подібних заходах Тамара Іванівна представила і подарувала присутнім фотокопії тематичного панно, яке вишила до 70-річчя перемоги.

Реалії сьогодення такі, що нині поряд стоять кілька поколінь захисників – ветерани другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти та бійці АТО. Усіх сьогодні об’єднала спільна пам’ять про трагічні роки війни і спільне бажання висловити вдячність загиблим та живим солдатам-визволителям. Учасники мітингу вшанували пам’ять, полеглих на війні хвилиною мовчання і поклали квіти до Вічного вогню.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *