Сміляни визначалися із кандидатурою на посаду голови федерації футболу і Черкаській області

У Смілі відбулося засідання виконкому міської федерації футболу. Тут визначалися з делегатами на звітно-виборчу конференцію та кандидатурою на голову федерації футболу Черкаської області.

У засіданні взяли участь 8 із 9-ти членів виконкому. Смілянський відділ у справах сімї та молоді, фізичної культури і спорту представляла його керівник Наталія Маслюк. На порядку денному були питання, які стосувалися звітно-виборчої конференції, яка відбудеться 6-го жовтня. Порівняно швидко виконком вирішив, що інтереси смілян на обласному форумі представлятимуть нинішній голова смілянської федерації – В’ячеслав Коломієць та тренер Віталій Прудніков. Кандидатом у раду федерації футболу Черкаської області більшістю голосів обрали Олександра Говденка, який і входить до неї і зараз. У виконавчий орган обласної федерації футболу виконком запропонував мецената смілянського футболу – Юрій Сегеда.
Досить довго визначалися з тим, кому віддати перевагу з претендентів на голову федерацію футболу Черкащини. Як зауважив В’ячеслав Коломієць до нього, як до керівника федерації футболу Сміли, з таким проханням звертався нинішній президент – Володимир Фощій. Порадившись, делегати звернулися до претендентів на цю посаду через через сайт «Черкаський спорт» і запросили їх на зустріч. У такий спосіб, на їх думку, можна буде побачити потенційних кандидатів та почути їх програму. Сміляни визначилися з датою зустрічі і запрошують кандидатів до себе 27-го серпня.
Реєстрація кандидатів авершується 21-го серпня і саме тоді можна буде побачити остаточний список претендентів на посаду голови федерації футболу Черкаської області стане відомий.
Вибори відбудуться і у Смілянській федерації футболу. Діючий голова міського осередку В’ячеслав Коломієць заявив, що повторно балатуватися на цю посаду не буде. Нового голову смілянської федерції обиратимуть першого жовтня.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *