Смілянам роз’яснюють, як отримати субсидію, якщо є заборгованість

субсидіїВ Управлінні праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадують про умови нарахування сусидії, якщо є заборгованість.

Законодавством передбачено, що житлова субсидія не призначається, якщо у споживача є прострочена понад три місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг і якщо цей борг більше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (наразі – 340 грн.).

Але навіть за наявності такого боргу, житлову субсидію можуть призначити на наступний період рішенням комісії на підставі акта обстеження матеріально-побутових умов, з урахуванням обставин, що склалися.

Крім того, є механізм реструктуризації заборгованості на підставі укладеного договору з надавачами послуг. Для укладення договору реструктуризації боржникові необхідно звернутися безпосередньо до організації – надавача послуги.

Для отримання субсидії на опалювальний сезон 2020-2021 років громадяни, у яких є заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг, повинні подати до управління праці та соціального захисту населення заяву та декларацію на розгляд відповідної комісії для визначення права на  призначення субсидії та договір реструктуризації боргу, у разі його укладення.

В умовах карантину документи для призначення субсидії можна надіслати поштою або через офіційний веб-портал Мінсоцполітики, надати в управління праці та соціального захисту населення через скриньку, що при вході в управління.

Також у робочий час спеціалісти управління надають консультації щодо субсидії за телефонами: 2-45-34, 2-09-45, 2-09-44.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *