Смілянам роз’яснюють, як можна змінити виборчу адресу

місцеві вибориВідтепер громадяни мають змогу голосувати на місцевих виборах за місцем свого фактичного проживання. Але зробити це необхідно не пізніше ніж на 5-й день з дня початку виборчого процесу, подавши відповідну заяву.

– Нові правила зміни виборчої адреси вступили у дію з 1 липня 2020 року, зазначає Олена Хоменко, начальник відділу ведення Державного реєстру виборців Смілянської міської ради

Із 1 липня 2020 року до 10 вересня 2020 року (5-й день виборчого процесу місцевих виборів 2020 року) кожен виборець зможе змінити виборчу адресу та проголосувати вже за новою виборчою адресою на місцевих виборах 25 жовтня цього року.

Повторно змінити виборчу адресу виборці зможуть не раніше ніж через рік після дати внесення до Державного реєстру виборців останньої зміни виборчої адреси.

Ще однією новацією є спосіб подання заяви: її можна заповнити в електронному вигляді на сайті. Також можна подати особисто у паперовому вигляді за наявності паспорту чи ID картки, безпосередньо звернувшись у відділ ведення Державного реєстру виборців за місцем свого фактичного проживання.

У випадку, якщо громадянин обере зміну адреси через віртуальний Кабінет виборця на сайті Держреєстру drv.gov.ua для ідентифікації особистості йому знадобиться електронний підпис.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.