Прокуратура Черкаської області не допустила, щоб «Базу відпочинку вчителів» віддали у власність кооперативу

444444(10)Господарський  суд відмовив обслуговуючому кооперативу у задоволенні позову «Дніпро-2003» до Управління з питань державної реєстрації Черкаської міської ради щодо права власності Черкаської міської ради на майновий комплекс «База відпочинку вчителів» на березі Кременчуцького водосховища. А це понад 50 будинків для відпочинку та 16 підсобних приміщень.

Прокурор Черкаської прокуратури довів, що обслуговуючий кооператив не має права власності на це майно і воно належить міській раді.

База відпочинку є важливим об’єктом соціальної інфраструктури комунальної власності, розташованим на землях рекреаційного призначення.

Зокрема, Черкаська міська рада затвердила програму «Відпочинок працівників закладів освіти Черкас на 2020-2021», якою передбачено функціонування та організація роботи бази для відпочинку вчителів та організації дозвілля дітей

З цією метою тільки цьогоріч заплановано виділення з міського бюджету майже 400 тис. грн на ремонт будинків для відпочинку.

Врешті, позицію прокуратури суд підтримав, тож базу відпочинку вчителів залишили у власності міської ради, інформує пресслужба прокуратури Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.