Як отримати щорічну одноразову допомогу смілянським ветеранам війни

атоУправління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради нагадує особам пільгової категорії, які не отримали щорічну одноразову допомогу до 5 травня в 2020 році про необхідність подачі заяви з необхідним пакетом документів для отримання такої виплати.

Смілянський об’єднаний військовий комісаріат закінчив  прийом заяв на виплату допомоги від учасників бойових дій, які не є військовослужбовцями та пенсіонерами після 23 березня 2020року.

Особи, які не отримали грошової допомоги, зокрема ті, що набули згідно із Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» відповідний статус до 5 травня 2020 року включно, мають право звернутися за нею до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації та отримати її до 30 вересня 2020 року.

Особи, які є пенсіонерами, допомогу до 5 травня отримують автоматично. Виплата проводиться аналогічним способом, що і виплата пенсії.

Ветерани війни, які не є пенсіонерами, військовослужбовцями, та які не були включені до основних списків для виплати допомоги до 5 травня за місцем роботи чи до списків Смілянського об’єднаного військового комісаріату, мають право звернуся до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Смілянської міської ради після 23 березня 2020 року за адресою: м. Сміла, вул. М. Дорошенка 4, каб.  № 4, тел. 2 02 15.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *