Цьогоріч на строкову службу призвуть понад 600 юнаків

103574955_965450623888707_1093331286711339958_nЗа словами військового комісара Черкаської області, жоден із призовників не потрапить у зону проведення ООС, навіть якщо хотітиме цього, інформує сайт «Про ВСЕ».

Відтак у Черкаській області до лав Збройних сил України призвуть 330 призовників, до Держспецтранспорту – 16. Кількість призовників на службу до Національної гвардії – 185, а до Держприкордонслужби призвуть 74 повнолітніх громадян України.

Військовий комісар Черкаської області Сергій Лобан та його заступник Олег Петров наголосили, що жоден юнак у зоні проведення ООС не потрапить – це вирішено на законодавчому рівні.

– Навіть якщо він бажатиме цього добровільно, юнака спершу навчать військовій справі, він дасть присягу і потім його направлять у військову частину, яка знаходиться на території України. Однак залучати у Луганську та Донецьку область не будуть, – наголосив Олег Петров.

Призовники нестимуть військову службу, забезпечуватимуть життєдіяльність військових частин і навчатимуться військовій справі.

Також Сергій Лобан зазначив, що з цього року змінився мінімальний вік, із якого можуть призивати юнаків до проходження військової строкової служби.

– Відповідно до указу Президента України, із 2020-го року для проходження військової строкової служби можуть долучати юнаків, які досягли 18-річчя. Раніше мінімальний вік був із 20-ти років. Однак це нововведення діє лише на добровільній основі – призовники та їхні батьки повинні підтвердити це письмовими згодами, – прокоментував військовий комісар. – Тому юридично можуть проходити військову службу 18-річні громадяни, однак ми виконуємо доручення Генерального штабу і долучаємо лише тих, хто добровільно на це погоджується.

Максимальний вік залучення до військової строкової служби не змінився.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *