Смілянам нагадують про строки сплати єдиного внеску фізичними особами — підприємцями?

Сміла_ОДПІСмілянські податківці нагадують про строки сплати єдиного внеску для фізичних осіб-підприємців. Так, відповідно до п.4 частини першої ст.4 Закону про ЄСВ платниками єдиного внеску є фізичні особи — підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування.
Платники єдиного внеску, зазначені у п.4 частини першої ст.4 цього Закону, зокрема фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок (абзац третій частини восьмої ст.9 Закону про ЄСВ).
Згідно з пп.4.6.2 п.4.6 розділу четвертого Інструкції №21-5 платники єдиного внеску, визначені пп.2.1.3 п.2.1 розділу другого цієї Інструкції (фізичні особи — підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування), можуть сплачувати єдиний внесок у вигляді авансового платежу у розмірі, який самостійно визначили, до 20 числа кожного місяця поточного кварталу. При цьому суми єдиного внеску, сплачені у вигляді авансових платежів, враховуються платником при остаточному розрахунку, який здійснюється ним за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок.
Зазначена категорія платників самостійно обчислює для себе суму єдиного внеску, яка не може бути менше мінімального страхового внеску на місяць (пп.4.6.1 п.4.6 розділу четвертого Інструкції №21-5).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *