Смілян, які мають право на пільги, просять звернутися до управління праці і соцзахисту

соцзахистДо уваги смілян із пільгових категорій населення. Як повідомили у Смілянському управлінні праці та соціального захисту населеня, громадяни, які мають право на отримання пільг на тверде паливо та скраплений газ, у тому числі громадяни, які отримують пільги автоматично, без врахування сукупного доходу сім’ї (особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей померлих ветеранів війни, громадяни, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС 1, 2 категорії, ветерани військової служби, органів внутрішніх справ), з урахуванням доходу (багатодітні сім’ї та учасники війни) та не зверталися за оформленням житлової субсидії, необхідно звернутися до уповноважених осіб Смілянської міської територіальної громади з відповідною заявою для отримання пільг у 2021 році.

Заяви приймають уповноважені особи за адресою: вул. Сміла, вул. М. Дорошенка,4, каб. 9. Також, смілян просять попередньо записатись на прийом за тел. 2-47-74.

При собі необхідно мати:
– документ, що підтверджує Вашу особу( паспорт) та право на пільгу (пільгове посвідчення), з пред’явленням оригіналів цих документів;
– довідку про склад сім’ї в якій зазначено наявність пічного опалення та скрапленого газу у домогосподарстві;
– у заяві треба зазначити спосіб отримання коштів: через оператора поштового зв’язку чи на банківський рахунок.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *