Черкаські спортсмени повернулися зі всеукраїнських змагань з нагородами

166208188_223884412542821_4149601310832296354_nФінал Кубку України з грепплінгу та чемпіонат України з панкратіону відбувся у Харкові з 23 до 26 березня. За нагороди змагались спортсмени з Києва, Сум, Кропивницького, Івано-Франківська, Черкас та місцеві вихованці.

Черкаську область на змаганнях представили 14 учасників. Спортсменам вдалось привезти додому нагороди.

Юлія Феоктістова здобула “срібну” медаль у ваговій категорії 53 кілограми грепплінгу.

Ярослав Стрілець посів ІІІ місце у ваговій категорії 100+ кілограми в розділі ноу-гі та виборов для області “срібну” нагороду в розділі гі.

Також, в останній день змагань на чемпіонаті України з панкратіону серед дорослих Ярослав Стрілець став чемпіоном України.