Сміляни поділилися досвідом впровадження дуальної освіти

23 листопада Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, Міністерством освіти і науки України та Представництвом Фонду ім. Фрідріха Еберта в Україні було проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Дуальна форма здобуття освіти: підсумки запровадження пілотного проєкту у закладах вищої та фахової передвищої освіти України».

Смілянський технологічний фаховий коледж є учасником пілотного проєкту з дуальної освіти з 2021 року. Олена Ніколаєнко, заступник директора з навчально-методичної роботи, ділилася успішним досвідом впровадження дуальної освіти в нашому коледжі.

Протягом останніх трьох років до проєкту долучено понад 80 здобувачів освіти. Їхнє навчання в коледжі успішно поєднується із здобуттям професійних навичок на підприємствах-партнерах.

Серед учасників конференції був і випускник смілянського закладу, Федюшкін Вадим. Він активно брав участь у пілотному проєкті з дуального навчання та після закінчення навчання продовжив працювати на ПрАТ “Миронівська птахофабрика”. Вадим продовжує здобувати освіту за дуальною формою навчання у Національному університеті харчових технологій.

Міжнародна конференція стала важливою платформою для обміну досвідом та висвітлення досягнень у сфері дуальної освіти. Участь смілянського коледжу та успішні приклади випускників свідчать про ефективність впровадження цієї моделі навчання в Україні.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.