Прокуратура домоглася оформлення майнових прав на гідроспоруди, вартістю понад 18 млн грн

Основним призначенням гідротехнічних споруд є забезпечення ефективного використання водних ресурсів та захист навколишнього середовища від шкідливої дії води. Але значна кількість таких об’єктів продовжує перебувати поза обліком органів місцевого самоврядування, відповідно, їх використання здійснюється без надходження плати до місцевих бюджетів, а інколи відбувається їх поступова руйнація.

Так, Звенигородська прокуратура встановила, що на території с. Вербівка Вільшанської територіальної громади знаходяться дві безгосподарні гідротехнічні споруди, загальною вартістю понад 18 млн грн, які розміщені на водних об’єктах: ставі Радгоспівський площею 1,0 га та ставі Горбове площею 2,1 га.

За позовами прокурора Черкаський адміністративний суд визнав протиправною бездіяльність Вільшанської селищної ради щодо неоформлення майнових прав на вказані гідротехнічні споруди.

Також суд зобов’язав орган місцевого самоврядування вчинити дії, спрямовані на набуття права комунальної власності на гідротехнічні споруди, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.