Для роботи по ворогу в гарячій точці фронту бійцям 156 окремого батальйону 118 бригади постійно потрібні FPV дрони. Нині сміляни частково допомогли закрити цю потребу.
Днями було передано 20 бойових пристроїв. Захисники Євгеній і Антон доправлять ці дрони в свій підрозділ на Донецький напрямок.
Хлопці твердять, там без цих пташок – ніяк. Така війна. Потрібно виконувати бойові завдання і нищити ворога та техніку на відстані.
Всі ці квадрокоптери були придбані за програмою Смілянської міської територіальної громади «Підтримки ЗСУ на 2023-2025 рр.».
Це не перша і не остання допомога від Смілянської громади цьому військовому підрозділу. Своєю чергою, захисники передали смілянам прапор від 156 ОБ ТрО Черкаси. Це символічний подарунок з підписами і автографами наших захисників. Сміляни продовжують підтримувати українських оборонців.
Залишити відповідь