Сміляни допомагають родинам ВПО та українських захисникам

Як повідомили у Смілянській міській раді, потягом минулого тижня, за сприяння волонтерів та благодійників продовжила надавати допомогу вимушеним переселенцям, постраждалому цивільному населенню в умовах воєнного стану, яким передано продуктові набори, до складу яких входять макаронні вироби, крупа, цукор, рибні консерви, тушонка, чай, печиво, мед, згущене молоко.

Триває співпраця з волонтерамами, які передають благодійну допомогу військовослужбовцям Збройних Сил України, що тримають оборону та знищують ворога на передових позиціях.

Так, представникам БФ “Допоможемо армії разом” передано 3 маскувальні сітки, сплетені освітянами та продукти харчування:

Завдяки співпраці із релігійною громадою протягом тижня родини із числа внутрішньо переміщених отримали продуктові набори, дитяче харчування, одяг, теплі ковдри тощо, а також продуктові набори.

Допомагає у Смілі у Центр соціальних служб. За тиждент гуманітарну допомогу тут отримали 163 особи (56 родин), 67 родин отримали допомогу речами, діти – розвиваючі іграшки.

Окрім того, психологічну консультацію отримала 31 родина (34 особи).

За програмою із емоційної підтримки сімей у період війни працювала група батьків (12 учасників).

Відбулась робоча зустріч із планування майбутніх проектів в 2023 році з партнерами ГО «Київський Діалог».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.