На Черкащину із візитом приїхала Віце-прем’єрка Ірина Верещук

Із робочим візитом на Черкащині була Віце-прем’єрка Ірина Верещук. Черкащани детально ознайомили її з інфраструктурою допомоги внутрішньо переміщеним особам.

На сьогодні наша область стала другою домівкою для понад 103 тис. вимушених переселенців. Ми чітко розуміємо, якої допомоги вони потребують: як на рівні держави, так і на місцях. Уже маємо досвід і відпрацьовану дорожню карту. Разом із громадами, партнерами, волонтерами, громадськими і міжнародними організаціями виступаємо єдиним фронтом підтримки.

Улітку була тенденція до зменшення кількості нових внутрішньо переміщених осіб. Пов’язую це з успішними діями Збройних Сил України. Але з настанням холодів очікуємо на нову хвилю – ворог понищив наші міста й села, навіть після звільнення вони потребують тривалого відновлення. Про початок опалювального сезону там не може бути й мови.

Приміром, у Черкасах практично завершено облаштування нового притулку для вимушених переселенців. Тут у комфорті зможуть жити 350 людей. Загалом нині на Черкащині є ще 6,5 тис. вільних місць для поселення, повідомив у своєму Телеграм-каналі очільник області Ігор Табурець.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.