Смілянський виконавчий комітет нагадує: доступ до укриттів має бути безперешкодним

Виконавчий комітет Смілянської міської ради нагадує суб’єктам господарювання про те, що для мешканців міста має бути забезпечений безперешкодний доступ до всіх найпростіших укриттів у житлових будинках.

За це відповідають балансоутримувачі споруд, приміщень, які входять до фонду захисних споруд цивільного захисту – голови правлінь ОСББ, ЖБК та керівники керуючих компаній.

Найпростіше укриття – це фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, інша споруда підземного простору, в якій можливе тимчасове перебування людей з метою зниження ураження від небезпечних чинників, а також від дії засобів ураження в особливий період.

Утримання фонду захисних споруд у готовності до використання за призначенням здійснюється їх балансоутримувачами – власниками, користувачами, юридичними особами, на балансі яких перебувають захисні споруди (у тому числі споруди, що не увійшли до їх статутних капіталів у процесі приватизації (корпоратизації).

Вільний та безперешкодний доступ громадян під час повітряної тривоги до найпростіших укриттів (підвальних приміщень), сховищ та протирадіаційних укриттів має бути забезпечений у відповідності до фонду захисних споруд цивільного захисту м. Сміла.

На захисних спорудах розміщуються покажчики «Укриття». Якщо найпростіше укриття (підвальне приміщення) закрите, балансоутримувачі житлових будинків зобов’язані розміщувати пам’ятки з інформацією про місцезнаходження ключів від них та відповідальну особу за доступ до укриття.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.