Під час будівництва зерносховища керівник підприємства привласнив майже 700 тис грн

До суду скеровано обвинувальний акт стосовно колишнього директора підприємства за фактом привласнення бюджетних коштів, а також стосовно посадовця, який неналежно здійснював технічний нагляд за будівництвом.

За даними слідства, директор підприємства під час проведення капітального будівництва аркового безкаркасного зерносховища необґрунтовано завищив загальну вартість фактично виконаних робіт на суму майже 700 тис. грн, таким чином привласнивши кошти бюджету на вказану суму.

Дії підприємця залишилися поза увагою посадовця, який здійснював технічний нагляд за будівництвом на вказаному об’єкті, що дало змогу керівнику підприємства безперешкодно заволодіти указаними коштами.

Завдяки вжитим прокуратурою заходам, було забезпечено добровільне відшкодування завданих збитків на суму майже 700 тис. грн.

У разі доведення вини колишньому керівникові підприємства загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Окрім того, посадовцю може загрожувати штраф від двох до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.