Смілянські лісівники обгородили понад 7 га лісу, де ростуть молоді саджанці

Серед багатьох чинників, від яких лісівники захищають насадження є і дикі тварини. Лісові мешканці дуже полюбляють обʼїдати молоді саджанці листяних дерев, адже вони мʼякі, невисокі, легкодоступні.

Найбільше поїдають молоді дерева козулі, олені, лосі. Висіяний жолудь полюбляють їсти дикі кабани – вони можуть повністю перерити всю ділянку.

Огороджування ділянок з молодими насадженнями – метод затратний, але дуже дієвий, так тварини не мають доступу до ділянок взагалі, а тендітні саджанці мають змогу укріпитись і підрости.

Лісівники філії “Смілянське лісове господарство” обгороджують однорічні і двохрічні культури дуба звичайного – основної лісотвірної породи лісів філії.

Наразі активно обгороджують ділянки з молодими саджанцями у Сунківському лісництві. Уже обгороджено 3 ділянки з культурами загальною площею 7,2 га. До кінця року планують обгородити ще 4 ділянки. Загалом цьогоріч обгородять 7 ділянок, загальна площа яких 16,2 га.

Для огорожі лісівники закупляють залізні прути і самі зварюють їх в сегменти. Перевага такої огорожі в тому, що вона багаторазова, тобто коли обгороджені культури підростуть і тварини їм будуть не страшні, її можна демонтувати і перенести на іншу ділянку.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.