Смілянська прокуратура звернулася до суду, щоб повернути громаді землі, вартістю близько 2 млн грн

Смілянською прокуратурою в ході здійснення представницької діяльності виявлено порушення вимог земельного законодавства органом місцевого самоврядування під час надання фізичній особі в оренду землі.

Так, моніторингом Єдиного державного реєстру судових рішень встановлено, що сільською радою прийнято рішення про передачу громадянину земель для ведення городництва площею 1,2 га.

Однак Земельним кодексом України визначено, що громадянам або їх об’єднанням можуть надаватися земельні ділянки в оренду для городництва із земель державної або комунальної власності площею не більш як 0,6 гектара.

На захист інтересів держави прокуратурою скеровано до суду позовну заяву про визнання незаконним та скасування рішення органу місцевого самоврядування, визнання недійсним договору оренди землі, укладеного з порушенням вимог чинного законодавства, а також витребування земельних ділянок з чужого незаконного володіння загальною площею 1, 2 га, орієнтовною вартістю 1 млн 750 тис. грн, та повернення місцевій громаді, інформують в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.