Смілянка Людмила Хавренок отримала відзнаку від Черкаської ОВА

Міський голова Сміли Сергій Ананко разом із заступником начальника Черкаської РВА Романом Хоменком вручили Людмилі Хавренок Почесну грамоту Черкаської обласної військової адміністрації.

Людмилу Степанівну відзначили з нагоди Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва за високий професіоналізм, сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток галузі культури та вірність обраній справі.

Людмила Хавренок є однією із найповажніших представниць когорти працівників культури Сміли.

Починала вона із викладацької діяльності у музичній школі. А згодом всі вокальні колективи, які вона створювала і очолювала отримували звання народний. Це і “Дивоцвіт” (“СЕМЗ”), і “Зернятко” (гімназія ім. В.Т. Сенатора) і “Сріблянка” (СТХТ НУХТ). А минулого року цього почесного звання удостоївся і ансамбль “Родовід”.

Людмила Степанівна організувала цей колектив із мешканців мікрорайону Гречківка у 2012 році, коли стала керівником місцевого клубу. “Родовід” не припиняв своєї творчої діяльності навіть не зважаючи на початок повномаштабної війни росії проти України.

Вони давали концерти військовим та жителям свого мікрорайону. Також, згуртовувала Людмила Степанівна учасників колективу і на активну волонтерську діяльність та постійну допомогу нашим захисникам.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.