Для Ротмістрівського будинку-інтернату обрали директорку

Конкурсна комісія на чолі з заступником голови обласної ради Михайлом Мушієком обрала Надію Гончаренко переможницею відбору на посаду директора Ротмістрівського будинку-інтернату для громадян похилого віку та інвалідів. За підтримки її кандидатури сесією, жінка зможе очолити заклад на два роки. Про це інформує сайт обласної ради.

Надія Гончаренко вже виконувала обов’язки директора цього закладу з минулого року. До цього з 2006 по 2020 рік була сільською головою у селі Березняки.

Переможниця конкурсного відбору за час роботи в інтернаті опікувалася вдосконаленням соціально-реабілітаційних послуг, які надаються підопічним, покращенням матеріально-технічної бази й продовжуватиме цю роботу й надалі.

Аби розширити спектр послуг вона планує запрошувати різних фахівців для надання консультацій підопічним. Це, зокрема, психологи, масажисти, юристи тощо. Також Надія Гончаренко запевняє, що заклад продовжуватиме співпрацювати із медичними установами та залучатимуть благодійну допомогу.

Переможниця конкурсного відбору зауважила, що надалі планує сумлінно піклуватися про підопічних закладу, дбати про їхній комфорт, безпеку та дозвілля.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.