Згідно протоколу №11 від 23 квітня 2024 року засідання місцевої комісії з питань техногенно-економічної безпеки та надзвичайних ситуацій на офіційному сайті міської ради інформують, що з огляду на складну ситуацію в об’єднаній енергосистемі країни, побутових споживачів, організації, відомства та підприємства наполегливо просять зменшити споживання електроенергії.
Раціонально використовувати енергоємні прилади, особливо в пікові години: вранці з 7:00 до 10:00 і ввечері з 18:00 до 22:00.
Також громадянам наголошують, про припинення надання послуг торгівельними, торгово- розважальними центрами та інших об’єктів з масовим перебуванням людей при оголошенні сигналу „ПОВІТРЯНА ТРИВОГА”.
Залишити відповідь