СМІЛА ТРИМАЛА ГУМАНІТАРНУ ДОПОМОГУ У РАМКАХ ПРОЄКТУ #CПІЛЬНО

Сміла, завдяки міському Центру соціальних служб, стала учасником масштабного проєкту CПІЛЬНО. За місяць з часу підписання меморандуму про співпрацю у громаду прибуло 22 тони гуманітарної допомоги від партнерів.

Проєкт CПІЛЬНО Соціальні Послуги впроваджується Дитячим Фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Консорціумом партнерських організацій за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW).

Загалом гуманітарної допомоги в Смілу привезено на майже 40 тис. євро. І це лише перша партія у рамках проєкту #CПІЛЬНО. Як відзначила начальник Черкаської РВА Валерія Бандурко, Смілянська громада перша, яка отримує настільки великий вантаж. Це дуже важливо, адже місто вже прийняло більше 7 тисяч ВПО і наразі ще прибувають люди, що потребують прихистку.

У складі вантажу є миючі засоби, гігієнічні набори для вологого прибирання, порошки для прання, сміттєві баки, дитячі набори, спортивний інвентар. Всі ці товари будуть розподілені на медичні, освітні заклади міста. В рамках проєкту буде надаватись допомога не лише ВПО, а й соціально не захищеним смілянам.

Спеціальний хаб, який буде відкритий вже незабаром у центральній частині Сміли, зможуть відвідувати всі мешканці громади з дітьми. У рамках реалізації проєкту #CПІЛЬНО там буде працювати психолог та фахівець з соціальної роботи.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.