Черкаських правоохоронців нагородили відомчими відзнаками

У приміщені обласного Главку працівники вибухотехнічної служби Головного управління Національної поліції в Черкаській області отримали відомчі відзнаки. Їх вручив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Владислав Вінник.

Гранати, набої різних калібрів, боєприпаси, ракети, знищена та залишена бойова техніка ворога, тони вибухової речовини – це те, що залишили після себе окупанти – це те, що потрібно забрати з нашої землі назавжди. Щоб жоден українець, який повернеться на деокуповані території не загинув від вибуху “розтяжки”, чи міни, яка не спрацювала.

Саме таку нелегку роботу виконують черкаські вибухотехніки у складі зведеного загону, зокрема у Київській та Чернігівській областях. Буча та Гостомель, Чернігів, Бахмач, населені пункти Ніжинського району та ще чимало ОТГ, сіл та селищ зачистили поліцейські від вибухових матеріалів.

За час однієї із ротацій виявлено та знешкоджено близько 1800 вибухових матеріалів, 1500 кг вибухової речовини, очищено територію від РСЗВ “Ураган” загальною вагою понад 12 тонн, очищено близько 6000 га земель сільськогосподарського призначення Чернігівської області, і це тільки частина проробленої роботи фахівцями вибухотехнічної служби ГУНП Черкаській області.

За зразкове виконання службових обов’язків під час умов воєнного стану, за мужність і героїзм, самовідданість і високий професіоналізм, виявлені під час розмінування та зачистки від вибухонебезпечних матеріалів деокупованих територій України т.в.о. начальника Владислав Вінник нагороди поліцейських відомчими відзнаками МВС та НПУ.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.