Службова недбалість директора смілянського підприємства спричинила багатомільйонні збитки

прокуратура іконкаСмілянською місцевою прокуратурою скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора приватного товариства, яким допущена службова недбалість.

Так, директор одного із приватних товариств міста Сміла, проігнорував вимоги археологічної інспекції, щодо заборони розорювання земельних ділянок на яких розташовані пам’ятки археології – курганні групи (насипи над стародавніми похованнями), взяті під охорону держави та допустив пошкодження 8 пам’яток археології, тим самим завдав державі збитків понад тридцять мільйонів гривень.

Вказані обставини підтверджені матеріалами Державного історико–культурного заповідника «Трипільська культура» та висновком відповідної державної експертизи.

Директору товариства інкриміновано злочин, передбачений ч. 2 ст. 367 КК України, як службова недбалість, тобто невиконання службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки.

У разі доведення вини обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років та зі штрафом від двохсот п’ятдесяти до семисот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або без такого.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *