15 освітнім закладам області не підписали акти готовності до нового навчального року

шкільні класи433 дошкільних навчальних заклади, 576 загальноосвітніх шкіл, 20 шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів, 44 заклади профтехосвіти та вищих навчальних закладів  І-ІІ рівня акредитації відчинять свої двері перед дітьми у новому 2019-2020 навчальному році на Черкащині.

Про це інформують у головному управлінні Держпродспоживслужби у Черкаській області.

 Фахівці територіальних управлінь Держпродспоживслужби взяли участь більш як у 700 комісійних перевірках закладів освіти, при цьому порушення санітарного законодавства інспектори фіксували майже в кожному 4-ому закладі.

За результатами комплексних перевірок виявлено, що на виконання пропозицій Держпродспоживслужби  у поточному році значно покращено матеріально-технічну базу освітянських закладів. Зокрема, утеплено фасади у 6 освітніх закладах, які розташовані у Смілі та Черкасах.

У той же час у частині навчальних закладів Черкаської області залишаються невирішеними проблеми санітарно-протиепідемічного забезпечення. На сьогодні понад 20% закладів освіти потребують  проведення капітальних ремонтів спортивних залів,  покрівель, харчоблоків, майстерень тощо. В аварійному стані знаходиться частина приміщень освітніх закладів у Черкасах, смт. Лисянка, Драбівського району та інших.

 Тут досі не створенні безпечні умови перебування, навчання, не організоване якісне харчування та медичне обслуговування дітей.

У зв’язку з суттєвими порушеннями Держпродспоживслужбою станом на 28 серпня 2019 року не  підписані акти готовності до роботи 15-ти навчальних закладів.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *