Ще шість доріг Сміли невдовзі будуть відремонтовані

Ремонт доріг у Смілі розпочався навесні. На сьогодні завершено ремонтні роботи за попередніми трьома розподілами на 14 вулицях, а саме: Соборній (Свердлова), Перемоги, Севастопольській, Сріблянській (Орджонікідзе), Ротондівській (Косіора), Сунківській (Литвинова), Незалежності (Леніна), Глібова, Мазура (шляхопровід), Одеській, Першодрукаря І.Федорова (Федорова), Б.Хмельницького, В’ячеслава Чорновола (Дзержинського) та Михайла Дорошенка (Червоноармійська).

Рішенням міськвиконкому від 5 серпня ц.р. затверджено черговий перелік доріг комунальної власності в місті Сміла для проведення поточного ремонту на 2016 рік. На ІІІ-й квартал заплановано ремонт вулиць Кармелюка, частина вулиці Б.Хмельницького, Незалежності (Леніна), Тараса Шевченка (Жовтнева), Громова та Рєпіна.

Як зазначив заступник начальника управління житлово-комунального господарства Віктор Волошин, зараз визначаються з підрядником. Хто буде виконавцем робіт на вулиці Богдана Хмельницького і, можливо, ще на одній, вирішить тендер. З приводу інших ще визначаються. Зараз активно використовують систему «ProZorro». У цьому є свої переваги. По-перше, процедура проходить швидше, ніж через тендер, по-друге, більш прозоро можна контролювати грошовий потік. Для роботи з вулицями, де проводиться капітальний ремонт, використовується лише ця система. Кошти на капітальний ремонт – 4 мільйони 600 тисяч гривень – виділили і вони вже в системі. Сьогодні завершуються торги, і невдовзі будуть відомі результати по перших вулицях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *