Конкурс читців “МОГУТНЄ ВІЩЕ СЛОВО КОБЗАРЯ”

66 На початку березня в гімназії ім.В.Т.Сенатора проходить Тиждень, присвячений великому сину українського народу – Т.Г.Шевченко його великому творчому шляху та неоціненному доробку Великого Кобзаря.
Напевно, немає українця, який, навчившись розмовляти і читати, не знав би імені Тараса Григоровича Шевченка. Підтвердити ці слова вдалося наймолодшим учням гімназії – 1-А класу. Діти підготували для конкурсу читців “МОГУТНЄ ВІЩЕ СЛОВО КОБЗАРЯ” улюблені вірші поета. З дитячих уст лунали «Заповіт», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий коло хати», «Тяжко-важко в світи жити…», «Думка», «Молитва» та багато інших. День народження національного генія, вірного сина України, палкого патріота закінчилося створенням виставки малюнків до поезій Тараса Шевченка.
Свято пройшло не для «звітності», а з вірою в те, що все нові й нові покоління захоплюватимуться мудрістю, величчю національного генія, красою й силою його поетичного слова. «Коли ми бачимо у руках дітей «Кобзар», то міцніє віра в те, що збережемо рідну мову, традиції, віру, а головне – незалежність», – твердять педагоги нашого закладу.
Наталія Чмиренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *