Праця, помножена на творчість

Прагнення до самовдосконалення, до професійного зростання, до підвищення свого фахового рівня показали вчителі школи №3-колегіуму під час місячника педагогічної майстерності, який традиційно пройшов у нашій школі з 1 по 27 лютого.
Цього року робота під час місячника була проведена за різними напрямками. Всі заплановані уроки, позакласні заходи, семінари, заняття курсів за вибором були проведені на високому рівні.
Наші третьокласники на уроках англійської мови вчилися розповідати про школу (учитель Людмила Кієнко) та про свою кімнату (учитель Тетяна Григорів). Ольга Стеценко, яка пройшла навчання за спеціальною програмою під час відвідування майстер-класів з предмету «Основи здоров’я» за методикою «Тренер для тренерів» на базі ЧОІПОПП, провела в 4-А класі урок з основ здоров’я. Четвертокласники під час рольових ігор, інсценізацій вивчали правила безпечної поведінки взимку. Учні 5-А класу (вчитель Надія Ткаченко) на уроці математики вивчали додавання і віднімання мішаних чисел. Семикласники на уроці фізики (вчитель Ольга Чуйко) проводили досліди та визначали оптичну силу лінзи, на уроці біології (вчитель Інна Галета) узагальнювали свої знання про вищі спорові рослини, а на уроці світової літератури (вчитель Наталія Калашник) дискутували про красу чистих людських взаємин. Учні 6-А класу під час практичної роботи вчились форматувати символи та абзаци на уроці інформатики (вчитель Зінаїда Юцкевич).
Педагогічною родзинкою цьогорічного місячника стало проведення відкритих занять курсів за вибором, яких у школі №3-колегіумі безліч. Так, для учнів 1-х класів вчителі Наталія Жиганюк та Інна Кодола провели інтелектуальні турніри «Розумники і розумниці» на заняттях курсу «Логічний калейдоскоп». На відкритому занятті курсу «Абетка театрального мистецтва» маленькі театрали – учні 2-Б класу (учитель Наталія Маценко) вивчали ази акторської майстерності, а учні 2-А класу (вчитель Ольга Зацарінна) крокували «Сходинками етичного зростання». Учні 3-х класів (вчитель Ольга Бурська) подорожували «Планетою міркувань» під час відкритого заняття курсу «Логіка» та поетичними стежинками творчості Шевченка на занятті курсу «Поетика» (вчитель Ольга Чорнобай). Учитель Алла Яковенко (4-Б клас) у формі гри-подорожі провела відкрите заняття курсу «Маленькі українці подорожують країнами Євросоюзу».
З цікавістю учні 8-Б класу слухали відповідального секретаря газети «Сміла» Ларису Гур’єву, яка відвідала відкрите заняття курсу «Лінгвістична лабораторія» (вчитель Світлана Волошина). Письменник Володимир Ткаченко, голова Спілки письменників Черкаської області, зустрівся з учнями 9-Б класу на занятті курсу «Український мовленнєвий етикет» (вчитель Анна Іщенко). Учні 8-А класу (вчитель Олена Хлівна) вивчали явище фотосинтезу та його значення для природи на занятті курсу «Екологія рослин». У 9-А класі вчитель Лідія Онученко провела відкрите заняття курсу «Зелений пакет», на якому дев’ятикласники обговорили екологічні проблеми нашого міста та мікрорайону школи. Малювали психологічний портрет сучасної сім’ї учні 10-А класу на занятті курсу «Сімейні цінності». Під час занять курсу «Вчимося бути громадянами» учні 9-А класу вчилися вирішувати конфліктні ситуації в підлітковому середовищі (вчитель Сергій Мачуський), а учні 10-Б класу стали редакторами шкільних газет (вчитель Ганна Цапенко). До поезії чарівної вершини піднялися учні 6-А класу під час заняття курсу «Поетика» (вчитель Жанна Шевченко).
Під час місячника в школі №3-колегіумі були проведені й традиційні позакласні заходи, в яких діти беруть участь щороку із радістю та задоволенням: конкурсно-розважальні програми, спортивні та фольклорні свята, ярмарок до Дня Святого Валентина. Протягом місячника були проведені нетрадиційні засідання колективних форм методичної роботи: психолого-педагогічні читання, круглий стіл, засідання методичної студії, творчий модуль. Кожен вчитель використовував комп’ютерну підтримку, різноманітні форми і методи роботи, впроваджував інноваційні технології навчання, щоб досягти найкращого результату – міцних знань учнів.

Олена Золотоверха,
заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *