Шестеро смілян посіли призові місця в першості області з шахів

Велика група юних шахістів зі Сміли взяла участь в особистій першості області. Традиційно першою серед хлопців до 8-ми та до 10-ти років була Поліна Безсонна, яка перемогла усіх своїх суперників. Семирічна дівчинка, учениця 2 класу школи №5, стала триразовою чемпіонкою Черкаської області.
Сенсацією першості стала однокласниця Поліни – Валерія Федун, яка посіла другі місця серед дівчат до 8-ми та 10-ти років.
Учениця 6 класу школи №5 Софія Коман посіла третє місце серед дівчат віком до 12-ти років. До цього вона йшла 2 роки. Владіміра Срібна із села Березняки посіла третє місце серед дівчат до 16 років.
Організатори змагань відзначили успішну гру вихованців шахового гуртка БДЮТ Артема Федуна (школа №11), Назара Брайка, Лілії Ситник (школа №5), Радомира Карпаня. Підсумки участі смілянських шахістів у цих змаганнях кращі, ніж у минулі роки. У планах – участь у першості України.
Дякую усім шахістам за участь у змаганнях, волю до перемоги, окремо відзначаю підтримку батьків, керівників Будинку дитячої та юнацької творчості, начальника відділу молоді та спорту Наталії Маслюк, методиста управління освіти, молоді та спорту Надії Щербини.

Анатолій КАРЧЕВСЬКИЙ, 

керівник гуртка БДЮТ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *