Шановні жителі Смілянщини! Вітаю вас зі святом району!

buket_8Нам з вами випала щаслива доля жити і працювати на нашій прекрасній землі. Смілянський район має багатовікову історію. Є що пригадати, чим пишатися, на кого рівнятися та над чим працювати далі. Ми повинні прагнути до позитивних змін, до стабільного майбутнього нашого наступного покоління.
Сторінки літопису Смілянського краю списані яскравими прикладами самовідданої, наполегливої праці та героїчної боротьби із загарбниками, кожне село по праву пишається своїми земляками, героями трудового та бойового фронтів, чиї імена назавжди залишаться у назвах вулиць, шкіл, у нашій пам`яті.
Справжнім багатством нашої землі є працьовиті люди – доброзичливі та чуйні, які безмежно шанують та люблять свою Батьківщину. Саме жителі Смілянщини своєю працею, успіхами і здобутками, талантами і досягненнями прославляють рідний край.
Бажаю вам, дорогі жителі Смілянщини, міцного здоров’я, успіхів, натхнення на добрі справи, добробуту, злагоди та мирного неба над головою. Щоб щастям і любов’ю наповнювався кожен день вашого життя, а праця на благо людей приносила задоволення і радість. Нехай кожному серцю, кожній родині свято додасть тепла, надії і віри, а Смілянський край назавжди зали- шиться найулюбленішим і найріднішим!

З повагою секретар міської ради Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *