На порятунок Тясмину виділено кошти

Малі річки Черкащини потребують комплексного підходу. Наприклад, без проведення робіт з очистки русла Тясмину за кілька років область може втратити цю річку. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, передає кореспондент УНН-Центр.

“На розчистку Тясмину та Рутки вже є необхідні проекти, ці річки необхідно прочистити від замулення. Також цього року ми сподіваємося завершити будівництво очисних споруд у м. Кам’янка. На це з екологічного фонду спрямовано понад 4 млн грн. Крім того, ми готуємо пропозиції і сподіваємося отримати від держави фінансування на проведення таких робіт”, − сказав Юрій Ткаченко.

За його словами, у квітні на повну потужність мають запрацювати локальні очисні споруди на Золотоніському маслоробному комбінаті, який є найбільшим забруднювачем річки Золотоношка. Такі ж споруди мають були введені в дію і на іншому підприємстві, яке теж скидає свої води в цю річку. Попри те, що торік було на повну потужність введено в експлуатацію міські очисні споруди, потрібно, щоб кожне підприємство мало свої локальні очисні споруди, тільки тоді буде досягнуто необхідного ступеню очистки води і мікрофлора річок Золотоношки та Сухої Згарі зможе відновитися.

До слова, Суху Згар також планується очистити від мулу та шкідливого осаду.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *