Шановні велосипедисти, дотримуйтесь правил дорожнього руху

383864489З початку весни на дорогах Черкащини вже сталося 8 дорожньо-транспортних пригод з них 7 ДТП з травмованими в яких 1 особа загинула та 6 осіб отримали травми. Причина цих ДТП – наїзд на велосипедиста.

Державтоінспекція Черкаської області нагадує велосипедистам, про головні правила під час руху на велосипеді:
– рухатися по дорозі на велосипедах дозволяється особам, які досягли 14-річного віку;
– колона велосипедистів, що рухаються по проїзній частині, повинні бути розділені на групи (до 10 велосипедистів у групі). Велосипедисти рухаючись групами, повинні їхати один за одним, щоб не заважати іншим учасникам дорожнього руху;
– велосипедист може перевозити лише такі вантажі, які не заважають керувати велосипедом і не створюють перешкод іншим учасникам дорожнього руху.
Велосипедистам заборонено керувати з несправними гальмом або звуковим сигналом, у темну пору доби і в умовах недостатньої видимості – з вимкненою фарою і заднім ліхтарем чи без світловідбивачів, під час руху триматися за інший транспортний засіб, їздити, не тримаючись за кермо, та знімати ноги з педалей (підніжок), а також перевозити пасажирів на велосипеді (окрім дітей до 7 років на додатковому сидінні, обладнаному надійно закріпленими підніжками).

Шановні велосипедисти! Рухаючись проїзною частиною, не змінюйте різко напрямок руху, застосовуйте вказівні сигнали для того, щоб на дорозі вас розуміли. Завчасно попереджайте про свої наміри інших учасників руху.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *