Інформація про порушення буде оперативно розслідуватися

shovk1Перший заступник міського голови Андрій Шовкун розпочав проект «Відкрита влада». У зв’язку з цим виступив з ініціативами.
По-перше, Андрій Григорович планує зробити публічним усе, що стосується громадських робіт, і запропонував громадським активістам долучатись до контролю за проведенням робіт з благоустрою міста. Передусім, це стосується ремонту доріг. Зважаючи на те, що міська влада виявила порушення при здійсненні ремонту асфальтового покриття по вулиці Комунарській, Андрій Шовкун вирішив посилити контроль як з боку влади, так і з боку громади за виконавцями таких робіт.
– Працівники служб або підрядники не завжди сумлінно ставляться до своєї роботи. Тому, якщо жителі міста бачать, що хтось працює несумлінно, незрозумілим чином, у незрозумілих об’ємах виконує ремонт і т.д., прошу звертатись на гарячу лінію (2-00-88) або у приймальню міського голови (4-72-42). Ця інформація буде оперативно розслідуватись протягом доби і вживатимуться заходи. Зосереджено увагу і на питаннях медицини.
– Я закликаю всіх смілян, якщо ви бажаєте зробити благодійні внески для потреб медичних закладів, сплачуйте їх у касу і беріть чек, – наголосив Андрій Шовкун.
– За моїм розпорядженням, в кожному медичному закладі встановлено касовий апарат, що фіксуватиме внесення благодійної допомоги. Я особисто доручу, щоб це було на контролі і щотижня медпрацівники звітували, скільки благодійних коштів отримали і куди їх витратили.
У свою чергу, Андрій Шовкун запропонував волонтерам, активістам, громадським об’єднанням та організаціям, які бажають брати участь в роботі міської влади, проводити рейди, виїзні зустрічі з лікарями і фіксували факти вимагань коштів за операції, обслуговування тощо.
Як запевнив керівник, по кожному факту будуть проводити розслідування і в разі потреби звертатись до правоохоронних органів. Телефонуйте на гарячу лінію міськвиконкому чи у приймальню міського голови і першого заступника міського голови.
Керівник планує посилити контроль за використанням коштів для потреб АТО. Активістам громадської ради Андрій Шовкун запропонував створити при виконкомі скриньку благодійної допомоги бійцям АТО на кшталт банківського сейфу. Ключі при цьому можуть зберігатися у виконкомі та керівника або громадської ради.
– Один ключ від скриньки передам активістам громадської ради, один залишиться в приймальні для того, щоб був контроль за використанням зібраних коштів, – зазначив Андрій Шовкун.
Благодійники, які вносять гроші в скриньку, зможуть записати у спеціальному журналі про те, хто саме зробив внесок і на які потреби. У такому випадку є гарантія того, що кошти витрачені саме на допомогу воїнам АТО зі Смілянщини. Відкриття скриньки буде публічним.
Ще одна ініціатива – організувати марафон зі збору коштів для закупівлі транспорту для доставки допомоги на передову. Розпорядником має стати актив, створений на базі смілянських громадських осередків.
– Якщо громадяни міста підтримають мою ініціативу, то я готовий першим зробити внесок – пожертвувати на ці потреби свою місячну зарплату. Думаю, ми зможемо успішно за короткий час наш задум втілити в життя, – зауважив Андрій Григорович.
Також він повідомив про те, що міська влада оголошує конкурс на вакантні посади, що є у виконавчому комітеті. Перелік вакансій буде розміщено на офіційному сайті міської ради. Тому, якщо є спеціалісти з фаховим досвідом і які добре зарекомендували себе на попередніх роботах, але в даний час не працюють, можуть запропонувати своє резюме у відділ кадрів виконавчого комітету і на конкурсній основі залучитися до роботи у виконкомі або профільних управліннях, що будуть займатися розбудовою міста.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *