Шановні працівники залізничного транспорту!

1351086020Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем залізничника! Важко уявити сучасне життя без залізниці, яка посідає важливе місце в економіці нашого міста і країни. На даний час з гордістю можна зазначити, що залізниці України стали символом надійності, постійного руху вперед і прагнення до розвитку, а професія залізничника і донині залишається найбільш важливою і почесною. Відкриваються нові маршрути, розвивається інфраструктура, збільшується швидкість руху, підвищується якість обслуговування.

У Шевченківській дирекції залізничних перевезень працює багато справжніх майстрів своєї справи, які у свята й будні, вдень та вночі сумлінно виконують свої обов’язки та створюють комфортні умови для пасажирів.

Нехай у цей святковий день ваші серця наповнюються почуттям великої гордості за свою працю. Особливої подяки заслуговують ветерани залізниці. Нехай їх відданість справі буде справжнім прикладом для наслідування. Зичимо всім вам міцного здоров’я, злагоди у родинах, віри у власні сили і вагомих
професійних здобутків!

З повагою секретар міської ради   Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *