ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ! ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЗАЛІЗНИЧНИКА!

1305730867Залізнична галузь є однією з провідних в економіці держави. Завдяки вашому професіоналізму і творчій енергії, шановні залізничники, забезпечується безперебійний рух потягів, оновлюються вокзали та рухомий склад, підвищується якість обслуговування вантажовласників та пасажирів, поліпшуються умови праці. Приємно, що разом з цими добрими справами ми передаємо з покоління в покоління славні традиції галузі.

Працівники Шевченківської дирекції залізничних перевезень завжди творчо вирішують виробничі завдання, стежать за новинками в технологічному процесі, підвищують продуктивність праці, поліпшують якість та ефективність перевезень.

Шановні колеги! Щиро бажаємо вам міцного здоров’я, натхнення, любові і взаєморозуміння, добра і благополуччя, нових трудових звершень та перемог, миру та злагоди у ваших родинах, сімейного затишку, невичерпної енергії та всіляких гараздів. Зичимо вам свіжих сил для нових звершень, творчих успіхів у професійній діяльності, вірних друзів та надійних партнерів у добрих справах, душевної величі та непохитної віри у кращий завтрашній день. Нехай вам щастить у кожному починанні.

Микола МАЛИНКА,
начальник Шевченківської
дирекції залізничних перевезень
Віктор МОТУЗЕНКО,
голова Шевченківської територіальної
профспілкової організації
Микола НІКУЛІН,
голова ради ветеранів
Шевченківського регіону

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *