ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ МАШИНОБУДІВНОЇ ГАЛУЗІ! ВІТАЮ ВАС ІЗ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

indexЗавдяки вашим трудовим досягненням машинобудування завжди було і залишається важливою складовою частиною промисловості міста і країни, вашу продукцію знають та цінують далеко за його межами. Сучасний світ наповнений безліччю дивовижних речей, які ви, дорогі наші машинобудівники, перенесли на папір і склали в єдиний механізм. Ви працюєте в одній із найскладніших галузей промисловості з тривалим циклом виробництва та складним процесом виготовлення продукції. Кому як не вам знати, скільки сил та завзяття, знань та натхнення вкладено у виготовлену продукцію.

Завдяки впровадженню інноваційних ідей та рішень навіть у кризові часи для держави машинобудівні підприємства продовжують тримати планку якості і продуктивності та залишаються локомотивом вітчизняних підприємницьких потужностей.
Щиро вдячний вам, шановні смілянські машинобудівники, за вагомий внесок в економічне зростання нашого міста. З року в рік ви примножуєте славу і кращі традиції своїх попередників, успішно освоюєте ринкові механізми, розширюєте асортимент виробництва.
Від усього серця бажаю вам міцного здоров`я, натхнення і нових трудових досягнень, родинного затишку і щедрої на любов долі, миру, добра, віри в краще майбутнє!

З повагою
секретар міської ради
Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.