Шановні працівники житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення!

indexВітаю вас із професійним святом! Ваша щоденна праця – основа добробуту смілян. Ми не усвідомлюємо себе без чистих вулиць, прибраних парків та озеленених куточків, не можемо обійтися без доступних та якісних побутових послуг. Існування цих простих благ – невід’ємна запорука гарного настрою та самопочуття. Від вашого ставлення до виконання дорученої справи, культури обслуговування населення залежить чистота та охайність міста, затишок та комфорт в оселях, благополуччя кожної родини.
Сьогодення ставить перед нами нові завдання. Вони полягають у тому, щоб рівень послуг, які надаються населенню, відповідав сучасним європейським стандартам. Глибоко переконаний, що ці завдання вам під силу. Впевнений, що, завдяки співпраці влади, населення та відданих своїй справі комунальників, труднощі, які сьогодні є у комунальній та побутовій галузях, буде подолано, і сміляни відчують результати істотного поліпшення діяльності і підвищення якості надання послуг підприємствами комунальної сфери та побутового обслуговування населення нашого міста.
Щиро бажаю вам міцного здоров’я, щастя, впевненості у завтрашньому дні, благополуччя і успіхів у нелегкій, але такій потрібній людям справі! Нехай слова людської вдячності щоденно зігрівають вашу душу та дарують натхнення. Миру вам та вашим сім’ям!

З повагою,
секретар міської ради Віктор Федоренко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.