31 мільйон склали надходження від ЄСВ

Смілянська ОДПІ повідомляє, що за січень-лютий 2016 року надходження від сплати єдиного соціально внеску склало 31 мільйон 264 тисяч гривень. Про це зазначила під час зустрічі перший заступник начальника Смілянської ОДПІ Шевченко Вікторія.
Вікторія Григорівна нагадала, що відповідно до пункту 4 частини першої статті 4 Закону України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄВ) є фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку.
Згідно з частиною п’ятою статтею 8 Закону № 2464 ЄВ для платників, зазначених у статті 4 Закону № 2464, встановлюється у розмірі 22 відс. до визначеної статтею 7 Закону № 2464 бази нарахування ЄВ.
ЄВ для фізичних осіб – підприємців, платників єдиного податку нараховується на суми, що визначаються такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом № 2464. При цьому сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску (п. 3 частини першої ст. 7 Закону № 2464).
По закінченню заходу Вікторія Григорівна підвила підсумок, що фізичні особи – підприємці, платники єдиного податку, які не використовують працю найманих працівників нараховують ЄВ у розмірі 22 відс. на суму, визначену такими платниками самостійно, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄВ, встановленої Законом № 2464, та не менше розміру мінімального страхового внеску.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.