У Смілі стартував сезон благоустрою, триває ремонт дороги та колектора

З настанням теплої погоди у Смілі стартував сезон весняного благоустрою. На цьому тижні заплановано проведення масштабної толоки в мікрорайоні Кут, щоб навести лад на проблемних ділянках.

Тривають роботи по заміні мереж каналізаційного колектора. Наразі працівники КП “ВодГео” проходять складну ділянку, де труба перетинає газові мережі та комунікації енергетиків.

Активно триває процес усунення аварійної ямковості. Бригада СКП “Комунальник” продовжує працювати на Трипільській. Також працівники підприємства планомірно очищають вулиці міста від змету.

На Загреблянському кладовищі розпочато облаштування плиткою другої частини Алеї Слави.

На нараді підсумували роботу медичних установ за перший квартал. Обговорили виконання плану розвитку Черкаського госпіталього округу, до якого входить і Сміла, на 2023-2025 роки. Триває робота щодо формування спроможної мережі закладів освіти на наступний навчальний рік. Змін заплановано чимало.

Смілянська служба у справах дітей пройшла позапланову перевірку Головного управління національної соціальної сервісної служби в Черкаській області щодо дотримання вимог забезпечення прав та інтересів дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.