Щоб не платити за землю під білбордами, керівники підприємства продали рекламні конструкції

За принципової позиції обласної прокуратури доведено у суді незаконність угоди відчуження рекламних конструкцій білбордів, розташованих у Черкасах.

Приватне підприємство мало борг перед міським бюджетом за користування місцями під розміщення білбордів у сумі 3,1 млн грн.

З метою ухилення від виконання судового рішення про сплату цієї суми, підприємством продано майно – 124 рекламних засобів типу білборд, пов’язаній з ним іншій юридичній особі.

Зокрема, як з’ясовано з публічно доступних даних декларації представника органу місцевого самоврядування, засновники та керівники обох підприємств є чоловіком та дружиною.

У суді прокурор довів, що спірні правочини вчинені боржником у період настання у нього зобов’язання із сплати заборгованості перед бюджетом, спрямовані на втрату боржником платоспроможності, що вказує на недобросовісність боржника та наявність в угодах ознак так званого фраудаторного правочину.

Господарським судом Черкаської області за позовом окружної прокуратури визнано недійсними договори купівлі-продажу рекламних конструкцій, кошти від реалізації яких на виконання судового рішення мають бути скеровані до бюджету Черкас, інформує пресслужба Черкаської обласної прокуратури.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.