Фахівці Смілянського центру з надання правової допомоги та адвокати зібралися на нараду

279564431_366110912220203_8965618672010365150_nУ приміщенні Смілянського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги відбулася спільна робоча нарада із фахівцями центру та адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.

На нараді обговорили питання, що стосувалися злагодженості роботи місцевого центру з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі за контрактом, порядку видачі Смілянським місцевим центром доручень у справах та порядку прийняття актів за результатами виконаної роботи.

Заступник начальника відділу безоплатної правової допомоги Наталія Мамонова роз’яснила процес подання звітності та механізму його погодження. Знов введено в дію електронний спосіб звітування. Такі зміни дозволять адвокатам покращити своєчасність подачі звітності, онлайн, з будь-якої точки України.

Окрім того, учасник обговорили кілька проблемних питань, що стосуються дотримання адвокатами стандартів якості з надання безоплатної вторинної правової допомоги та правильності заповнення розрахунків, вчасності здачі актів, повноти оплати послуг та відшкодування витрат пов’язаних з наданням такої допомоги наступними.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.