“РИМСЬКІ КАНІКУЛИ” смілянських гімназистів

Група гімназистів здійснила культурно-освітній тур країнами Європи. В Угорщині проїхалися на катері Дунаєм, познайомилися з вечірнім Будапештом.

Дізналися багато цікавого про історію Словенії та її столицю Любляну, відвідали курортне містечко на озері Блед. Флоренція зустріла зливою, яка не завадила оглянути архітектурні шедеври і всесвітньо відомі скульптури Італійського Відродження. «Підтримали» падаючу вежу в Пізі.

Античний Рим дозволив торкнутися прадавньої історії, для учнів ніби ожили сторінки підручників. Скульптури, площі, фонтани вражали своєю величчю. Ватикан зачарував особливою енергією. В містечку Тіволі побували на знаменитій віллі д’Есто з чудовим ландшафтним парком та унікальними водограями.

У Венеції здійснили пішохідну екскурсію, потім проїхалися Гранд-каналом, де обабіч зосереджено найкрасивіші будівлі міста. Саме через це венеційці називають свою головну водну артерію «Канал-палац». Під час «Римських канікул» пили солодку воду, доставлену старовинними акведуками з гір, їли справжню італійську піцу, куштували інші смаколики, раділи кільком дням без війни.

Учасники туру подякували вчителю української мови і літератури Наталії Власик за організацію поїздки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.