Рятувальники провели майстер-клас «Безпека в побуті під час новорічних свят»

IMG_2891-1Як підготуватися до новорічних та різдвяних свят, аби вони пройшли безпечно – сьогодні розповіли співробітники Головного управління ДСНС України у Черкаській області разом із працівниками Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля.

Під час майстер-класу на базі ЧІПБ фахівці управління практично продемонстрували, як безпечно встановлювати та прикрашати головний новорічний атрибут – ялинку. Також співробітники ДСНС звернули увагу на правила безпеки при користуванні піротехнічними виробами та на, що звертати в першу чергу, при купівлі піротехнічної продукції.

Водночас, працівники інституту практично продемонстрували присутнім, як недотримання простих порад може призвести до пожежі та як діяти у разі її виникнення.

Рятувальники нагадують:
зелену красуню необхідно встановлювати лише на стійкій основі так, щоб гілки не торкалися до стін і стелі, а також були на безпечній відстані від електроприладів. На ялинку забороняється встановлювати свічки, бенгальські вогні та прикрашати її легкозаймистими матеріалами.

Піротехнічні засоби необхідно купувати лише сертифіковані, перевіривши упаковку на відсутність дефектів, дату виготовлення, термін придатності, наявність інструкції українською мовою. Зберігати феєрверки чи інші вироби треба у сухому місці, небезпечно ставити піротехнічних виробів біля приладів опалення.

Рятувальники рекомендують громадянам дбати про протипожежні заходи і бажають безпечних свят.

IMG_2884-1

IMG_2891-1

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.