Рятувальники Черкащини відновили більше 60 будинків у зоні ООС

118073305_1430926220410928_5569536765921416688_oЗ 11 червня на Донеччині 21 рятувальник із Черкащини працював пліч-опліч з іншими 202 рятувальниками ДСНС з усієї країни.

Впродовж двох з половиною місяців фахівці Управління проводили в районі проведення операції Об’єднаних сил у Донецькій та Луганській областях роботи із відновлення житлових будинків, об‘єктів соціальної сфери та критичної інфраструктури, пошкоджених артилерійськими обстрілами.

Впродовж всього часу рятувальникам доводилося працювати у складних умовах: більшість ремонтних робіт протягом спекотних літніх місяців проводилися на висоті, інформують в Черкаському обласному управлінні ДСНС.

А так, як населені пункти, в яких працювали рятувальники, у безпосередній близькості від лінії розмежування, рятувальники виконували роботи у ще у бойовому захисному спорядженні – бронежилетах та касках.

Так попри складні умови праці та постійний ризик для життя, рятувальники виконували роботу якісно та професійно.

За цей період силами Черкаських рятувальників відновлено 62 житлові будинки, на яких, співробітники ДСНС залишили спеціальні наліпки про виконання робіт саме рятувальниками Черкащини.

17 серпня під час поїздки до прифронтових населених пунктів, у яких працювали Черкаські рятувальники, керівництво Донецької обласної адміністрації нагородило наших рятувальників цінними подарунками та грамотами Донецької обласної державної адміністрації.

Від керівництва Донецького обласного управління ДСНС рятувальники з Черкащини отримали листи подяки та грамоти. Черкаські рятувальники також нагороджені цінними подарунками від керівництва військово-цивільної адміністрації Ясинуватського району.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.