Начальник Смілянського управління отримав Почесну грамоту Кабінету Міністрів України

118153519_1084063638657072_1079459623505757146_nНа Черкащині з нагоди Дня працівника ветеринарної служби три фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області отримали Почесні грамоти Кабінету Міністрів України.


Серед них – Микола Щербаков, який очолює Смілянське міськрайонне управління.40 років тому він обрав професію ветеринарного лікаря і, стверджує, за цей час жодного дня про це не пошкодував.

– Наша робота – забезпечувати ветеринарне і епізоотичне благополуччя території. Робота ветеринара – це постійні виклики. То спалах сибірської виразки – хвороби, спільної і для тварин, і для людей. Зупинили! Або ось у 2008 році – туберкульоз на фермі, а там 2 тисячі голів ВРХ. Великому господарству загрожувало закриття. Ми зуміли і поширенню хвороби запобігти, і ферму врятувати. І коли озираєшся, бачиш цей результат, розумієш, що любиш свою роботу, – розповів начальник Смілянського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Черкаській області Микола Щербаков.

Почесну грамоту Кабінету Міністрів України Микола Щербаков вважає заслугою усього свого колективу Смілянського міськрайонного управління.

Зізнається, що любить і поважає своїх колег, та сподівається, що це взаємно, інформують в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.