«Рівний-рівному»: помітити, розпізнати, надати допомогу

В рамках реалізації Програми психологічної підтримки поліцейських за принципом «Рівний-рівному», психолог Управління поліції охорони в Черкаській області Ольга Кравець пройшла тренінг у гібридному форматі за підтримки Канадсько-українського проєкту розвитку поліції (CUPDP).

Нагадаємо, головна мета програми – це психологічна підтримка поліцейських за принципом «рівний – рівному» і полягає у посиленні спроможності забезпечити раннє втручання і надавати психологічну підтримку поліцейським і їхнім родинам у цей непростий час.

На тренінгу було розглянуто методи та успішні приклади впровадження Програми в підрозділах, технології взаємної підтримки, фізіологічний та психологічний вплив стресу та способи керування реакціями на стрес.

Консультанти, що працюють в програмі, повинні дотримуватися принципів емпатії, довіри, підтримки, анонімності та поваги до кожного. Консультантами програми «Рівний–рівному» стають ті працівники, які користуються авторитетом та повагою у колективах, мають достатній стаж служби в поліції та досягнення по службі, інформують в обласному управлінні поліції охорони.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.