«Рівний-Рівному»: поліцейські-консультанти підвищували рівень психологічних знань

Тренінг, спрямований на підвищення професійної майстерності консультантів у рамках програми «Рівний-Рівному», організували поліцейські психологи Черкас.

Впровадження програми «Рівний-Рівному» дозволяє здійснити втручання у психологічні проблеми на ранніх етапах їх виникнення та стати дієвим інструментом профілактики кризових станів. Допомогти поліцейським поліпшити психологічне здоров’я та знаходити ефективні рішення в процесі різних ситуацій.

Як зазначає начальник відділу психологічного забезпечення управління кадрового забезпечення ГУНП в Черкаській області Тетяна Яскевич, відповідно до концепції програми, психологічну підтримку поліцейським надають їхні колеги-консультанти, які виявили бажання бути помічниками психологів у своїх підрозділах і пройшли відповідне навчання.

Учасники заходу відпрацьовували ряд практичних технік стабілізації психоемоційного стану: заземлення, антистресове дихання, медитативні вправи. Всі ці прості, але водночас досить дієві методи дозволяють знизити внутрішню особистісну напругу, тривожність, допомагають долати панічні напади та покращити самопочуття.

Озброївшись новими психологічними знаннями, консультанти «Рівний-Рівному» матимуть змогу здійснювати первинне втручання у різноманітні проблеми колег на ранніх етапах їх виникнення.

Такий тренінг – важливий крок до ефективної комунікації й взаємопідтримки серед правоохоронців та підвищення професійної майстерності консультантів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.