Безпека закладів освіти Черкащини

8 грудня під головуванням заступника голови Черкаської обласної військової адміністрації Олександра Шамрая, за участю представників Головного управління ДСНС, Управління освіти і науки Черкаської ОВА та Головного управління Національної поліції в Черкаській області відбулася оперативна нарада щодо стану виконання заходів, визначених Концепцією безпеки закладів освіти.

Учасники обговорили питання щодо створення безпечної інфраструктури закладів освіти та забезпечення їх пожежної і техногенної безпек. Не менш важливим питанням яке розглянули рятувальники, поліцейські та освітяни – запровадження системи раннього попередження та евакуації учасників освітнього процесу у разі небезпеки, алгоритм дій у разі виникнення небезпечних ситуацій, зокрема виявлення вибухонебезпечних та інших підозрілих предметів у закладах освіти.

Слід зазначити, що питання щодо забезпечення безпеки учасників освітнього процесу в закладах освіти Черкащини, знаходиться на постійному контролі Головного управління ДСНС, повідомили в обласному управлінні ДСНС.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.